
| varumärke: | Renault |
| modell: | Captur 1.3TCe 103kW Automaat Intens |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 103 kW |
| motorstorlek: | 1332 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2021 / 11 |
| MOT godkänd till och med: | 19-11-2027 |
| vägmätaravläsning: | 9.460 KM |
| : | € 14.250 |
| : | € 12.950 |
| : | € 12.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.273 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
0.9 TCE 75.000km Nap 90pk Intens 11-2017 Camera Navigatie Clima [ nieuwstaat
