
| varumärke: | Mercedes |
| modell: | A-klasse 200 120kW Automaat Pano Premium Plus |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 120 kW |
| motorstorlek: | 1332 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2019 / 10 |
| MOT godkänd till och med: | 09-10-2027 |
| vägmätaravläsning: | 106.796 KM |
| : | € 12.950 |
| : | € 12.350 |
| : | € 12.350 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | wit |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.285 kg |
| skadestånd: | Främre stänkskydd vänster achterscherm deur-achter deur-voor vänster sida skadad voorscherm bumper auto-kan-rijdend-mee Pano gaat niet open VASTE PRIJS!! |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen INruil! |
250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited
