
| Merke: | Mercedes |
| Mote modell: | A-klasse 200 120kW Automaat Pano Premium Plus |
| brensel: | bensin |
| makt: | 120 kW |
| motorstørrelse: | 1332 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2019 / 10 |
| MOT godkjent til og med: | 09-10-2027 |
| kilometerstand: | 106.796 KM |
| : | € 12.950 |
| : | € 12.350 |
| : | € 12.350 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | wit |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.285 kg |
| skader: | achterscherm deur-achter deur-voor främre vänstra stänkskärm venstre side skadet voorscherm bumper auto-kan-rijdend-mee Pano gaat niet open VASTE PRIJS!! |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen INruil! |
250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited
