
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 5-serie 520i 135kW Automaat High Executive M Sport Pano |
| brensel: | bensin |
| makt: | 135 kW |
| motorstørrelse: | 1997 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2013 / 5 |
| MOT godkjent til og med: | 05-06-2026 |
| kilometerstand: | 242.257 KM |
| : | € 7.700 |
| : | € 6.800 |
| : | € 6.800 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.690 kg |
| skader: | diefstalschade auto-is-verrijdbaar |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Touring 520e High Executive LED Leder Memory Navi Clima Cruise SHZ
