Vaurioauto passenger cars Land Rover Discovery Sport

Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport 2.0eD4 110kW E-Capability SE 2017/4
vientihinta
€ 5.350

Land Rover Discovery Sport

2.0eD4 110kW E-Capability SE

€ 8.150
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 142.125142.125
Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4 CAMERA/LINEASSIST/LED/LEDER/VOL! RIJDBAAR! 2015/12

Land Rover Discovery Sport

2.0 TD4 CAMERA/LINEASSIST/LED/LEDER/VOL! RIJDBAAR!

€ 4.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 189.563189.563
Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport VOLLEDIG RIJDBAAR/D165 2.0 4x4 PANO/LED/FULL-ASSIST/FULL OPTIONS 2022/11

Land Rover Discovery Sport

VOLLEDIG RIJDBAAR/D165 2.0 4x4 PANO/LED/FULL-ASSIST/FULL OPTIONS

€ 14.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: hybridi dieselhybridi diesel
matkamittarin lukema: 32.01532.015
Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport 2.2 SD4 4WD HSE 7-Pers. Pano Leder Navi Clima Cruise SHZ AHK 2015/5

Land Rover Discovery Sport

2.2 SD4 4WD HSE 7-Pers. Pano Leder Navi Clima Cruise SHZ AHK

€ 4.150
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 218.109218.109
Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport 2.0 eD4 E-Capability SE 2017/6
vientihinta
€ 3.950

Land Rover Discovery Sport

2.0 eD4 E-Capability SE

€ 3.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 200.346200.346
Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4 HSE Luxury 2017/12
vientihinta
€ 1.650

Land Rover Discovery Sport

2.0 TD4 HSE Luxury

€ 4.650
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 89.04689.046
Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport D240 R-Dynamic SE 4X4 Hybrid Klima Navi Cruise Sitzheizung 177KW Euro 6 2020/11

Land Rover Discovery Sport

D240 R-Dynamic SE 4X4 Hybrid Klima Navi Cruise Sitzheizung 177KW Euro 6

€ 28.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: hybridi dieselhybridi diesel
matkamittarin lukema: 78.05578.055
Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport 2.0 eD4 HSE Airco Navi Pano Stuurverwarming 110KW Euro 6 2016/6

Land Rover Discovery Sport

2.0 eD4 HSE Airco Navi Pano Stuurverwarming 110KW Euro 6

€ 6.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 205.873205.873
Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport 1.5 P300e PHEV Dynamic HSE 2024/3

Land Rover Discovery Sport

1.5 P300e PHEV Dynamic HSE

€ 22.650
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 20.60320.603
Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport 2.0 D    ( Motorschade ) 2018/6
vientihinta
€ 6.250

Land Rover Discovery Sport

2.0 D ( Motorschade )

€ 8.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 235.771235.771
Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4 Urban SE Dynamic Automaat   ( Motorschade ) 2018/9
vientihinta
€ 7.450

Land Rover Discovery Sport

2.0 TD4 Urban SE Dynamic Automaat ( Motorschade )

€ 12.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 128.731128.731
Vaurioauto  passenger cars Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4 HSE Luxury 2015/10

Land Rover Discovery Sport

2.0 TD4 HSE Luxury

€ 9.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 199.326199.326

Land Rover Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Land Rover auton avulla voit ostaa Land Rover edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Land Rover vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Land Rover purkamassa autoja ja käytettyjä Land Rover osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Land Rover purettuja autoja ja käytettyjä Land Rover osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Fiat Camper Capron CVF2   2.2 Diesel  Automaat   ( 2808 Km ) 2025/3

Fiat Camper

Capron CVF2 2.2 Diesel Automaat ( 2808 Km )

€ 36.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
matkamittarin lukema: 2.8082.808