![Peugeot 5008 5008 I (0A/0E) MPV 1.6 THP 16V (EP6CDT(5FV)) [115kW] (09-2009/03-2017=
)](/cache/picture/693/1775140/9169df3bb70dde81d5ef52979e433b75~v179806038.jpg)
| egen identifiering: | V1202616102 |
| varumärke: | Peugeot |
| modell: | 5008 5008 I (0A/0E) MPV 1.6 THP 16V (EP6CDT(5FV)) [115kW] (09-2009/03-2017= ) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 115 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| 1: a antagning: | 2011 / 5 |
| vägmätaravläsning: | 229.910 KM |
| : | € 1.250 |
| : | € 1.250 |
| : | € 750 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VF30E5FVABS13**** |
| motorkod: | EP6CDT(5FV) |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.515 kg |
| skadestånd: | turbo defect |
1.6 VTi Blue Lease 7-Persoons Leer Stoelverwarming Navigatie Climate Cruise