| egen identifiering: | 31961 |
| varumärke: | Fiat |
| modell: | Coupé 1.8-16V Elek Ramen |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 96 kW |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 1998 / 8 |
| MOT godkänd till och med: | 12-02-2027 |
| vägmätaravläsning: | 204.019 KM |
| : | € 1.050 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | geel |
| kropp: | coupe |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 1.155 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: achterzijde vervangen: achterklep kofferslot repareren: div delen spuiten achterpaneel richten
|
| särdrag: | compleet-kenteken
|
alternativ
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag