![Audi A5 A5 (8T3) Coupé 2.0 FSI 16V (CDNB(Euro 5)) [132kW] (11-2008/07-2011)=](/cache/picture/693/1770259/8cbcd332e78d902b451ef0073db037f0~v178076882.jpg)
| egen identifiering: | V1202613837 |
| varumärke: | Audi |
| modell: | A5 A5 (8T3) Coupé 2.0 FSI 16V (CDNB(Euro 5)) [132kW] (11-2008/07-2011)= |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 132 kW |
| motorstorlek: | 1984 CC |
| 1: a antagning: | 2009 / 11 |
| vägmätaravläsning: | 242.377 KM |
| : | € 2.250 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WAUZZZ8T9AA02**** |
| motorkod: | CDNB(Euro 5) |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 2 |
| vikt: | 1.405 kg |
| skadestånd: | motor heeft geen vermogen. motor draait maar slaat niet aan. |