
| varumärke: | Renault |
| modell: | Mégane E-Tech 60kWh 160kW Comfort Range Techno |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 160 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2025 / 6 |
| MOT godkänd till och med: | 03-06-2029 |
| vägmätaravläsning: | 22.401 KM |
| : | € 14.950 inklusive moms |
| : | € 14.950 |
| : | € 12.650 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | wit |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.619 kg |
| skadestånd: | bumper motorkap voorruit voorschade Främre stänkskydd vänster vänster sida skadad wielophanging-links passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk motor-loopt |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
No Active crash mode Urban Range Evolution 40 kWh
No Active crash mode SOH 95% EV60 Optimum Charge Business Ed.
