
| varumärke: | Mercedes |
| modell: | C-klasse 200d 118kW Camera Clima |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 118 kW |
| motorstorlek: | 1597 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2019 / 2 |
| vägmätaravläsning: | 316.657 KM |
| : | € 11.600 |
| : | € 9.950 |
| : | € 9.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | blauw |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.455 kg |
| skadestånd: | achterscherm achterlichten-rechts achterschade bumper alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
350e 155kW Hybrid Automaat Luchtvering Lease Edition
