
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | T-Roc 1.5TSI 110kW Style |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 110 kW |
| motorstorlek: | 1498 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2019 / 10 |
| MOT godkänd till och med: | 30-10-2027 |
| vägmätaravläsning: | 247.104 KM |
| : | € 12.850 inklusive moms |
| : | € 11.600 |
| : | € 9.650 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | wit |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.230 kg |
| skadestånd: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
