
| varumärke: | Mercedes |
| modell: | A-klasse 250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 118 kW |
| motorstorlek: | 1332 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2021 / 9 |
| MOT godkänd till och med: | 30-09-2027 |
| vägmätaravläsning: | 136.109 KM |
| : | € 11.700 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.580 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-links motorkap voorschade Främre stänkskydd vänster deur-voor dorpel vänster sida skadad wielophanging-links dakairbag-stuk knieairbag-links-stuk stuurairbag-stuk motor-loopt SUBFRAME |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited
