
| varumärke: | BMW |
| modell: | 1-serie 116i 1.6 16V Hatchback 2Dr Benzine 1.598cc 100kW (136pk) RWD |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 100 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2012 / 11 |
| MOT godkänd till och med: | 17-11-2026 |
| vägmätaravläsning: | 156.065 KM |
| : | € 2.500 |
| : | € 2.200 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 2 |
| vikt: | 1.260 kg |
| skadestånd: | motorschade |
| särdrag: | compleet-kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |