![Peugeot 508 508 SW (8E/8U) Combi 1.6 THP 16V (EP6CDT(5FV)) [115kW] (11-2010/12-20=
18)](/cache/picture/693/1771916/ab3b67ba196c29ade9eabbe60bf6dbaf~v178585537.jpg)
| egen identifiering: | V1202614545 |
| varumärke: | Peugeot |
| modell: | 508 508 SW (8E/8U) Combi 1.6 THP 16V (EP6CDT(5FV)) [115kW] (11-2010/12-20= 18) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 115 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| 1: a antagning: | 2011 / 8 |
| vägmätaravläsning: | 223.350 KM |
| : | € 1.495 |
| : | € 1.495 |
| : | € 1.095 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VF38E5FV8BL04**** |
| motorkod: | EP6CDT(5FV) |
| Färg: | blauw |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.395 kg |
| skadestånd: | glasbreuk motor managment lamp brandt. motor loopt onregelmatig. |