
| varumärke: | Mercedes |
| modell: | GLC 2.0 350 e 16V 4-Matic SUV Elektrisch Benzine 1.991cc 235kW (320pk) 4x4 |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 235 kW |
| motorstorlek: | 1991 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| Antal växlar: | 7 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2017 / 6 |
| MOT godkänd till och med: | 12-06-2026 |
| vägmätaravläsning: | 157.403 KM |
| : | € 23.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.925 kg |
| skadestånd: | gebruikssporen alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken |
GLC 350d 4-Matic Airco Cruise Navi Pano LED Stoelverwarming 190KW Eu6