| egen identifikasjon: | V1202614220 |
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYE) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 44 kW |
| motorstørrelse: | 999 CC |
| 1. opptak: | 2013 / 1 |
| kilometerstand: | 259.243 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WVWZZZAAZDD00**** |
| motorkode: | CHYE |
| girkassekode: | ZIE BAK |
| farge: | la7w reflexsilber-met. |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 840 kg |
alternativer
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
star=
t/stop systeem