![Toyota Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014)](/cache/picture/693/1774243/2fb4b8edce834944b45cd2252f70dd82~v179367081.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202615308 |
| Merke: | Toyota |
| Mote modell: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 50 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| 1. opptak: | 2012 / 9 |
| kilometerstand: | 168.919 KM |
| : | € 1.995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | JTDKG12C50N62**** |
| motorkode: | 1KR-FE |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 780 kg |
| skader: | abs storing rechter zijschade |