| egen identifikasjon: | V1202615680 |
| Merke: | Toyota |
| Mote modell: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 50 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| 1. opptak: | 2010 / 1 |
| kilometerstand: | 218.940 KM |
| : | € 1.295 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | JTDKG10C30N42**** |
| motorkode: | 1KR-FE |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 805 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling