![Audi A5 A5 (8T3) Coupé 2.0 FSI 16V (CDNB(Euro 5)) [132kW] (11-2008/07-2011)=](/cache/picture/693/1770259/8cbcd332e78d902b451ef0073db037f0~v178076882.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202613837 |
| Merke: | Audi |
| Mote modell: | A5 A5 (8T3) Coupé 2.0 FSI 16V (CDNB(Euro 5)) [132kW] (11-2008/07-2011)= |
| brensel: | bensin |
| makt: | 132 kW |
| motorstørrelse: | 1984 CC |
| 1. opptak: | 2009 / 11 |
| kilometerstand: | 242.377 KM |
| : | € 2.250 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WAUZZZ8T9AA02**** |
| motorkode: | CDNB(Euro 5) |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 2 |
| vekt: | 1.405 kg |
| skader: | motor heeft geen vermogen. motor draait maar slaat niet aan. |