
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Corsa 1.2 16V 80pk 5Drs Essentia 160.000kn Airco [ top topstaat |
| brensel: | bensin |
| makt: | 59 kW |
| motorstørrelse: | 1229 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2007 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 17-01-2026 |
| kilometerstand: | 160.000 KM |
| : | € 1.499 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.060 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen parkeer schade ra |
| særegenheter: | compleet-kenteken zeer nette frisse auto loopt en rijd zeer goed instappen en rijden WWW.ABBINKAUTO.NL MOB 0623665417 NIET OP ZONDAG |
Oosteinde 407
7671bd Vriezenveen
Nederland
1.2 Edition 5drs 44.000km nap 2021 Navigatie Camera Climaat [ nieuwstaat
Opel Corsa F Elegance Ful Led Navi Pro Leder Digital cocpit kamera
