![Kia Picanto Picanto (TA) Hatchback 1.0 12V (G3LA) [51kW] (05-2011/06-2017)](/cache/picture/693/1775090/1de28c9b39fcd72cef7645091882cd77~v179802158.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202614452 |
| Merke: | Kia |
| Mote modell: | Picanto Picanto (TA) Hatchback 1.0 12V (G3LA) [51kW] (05-2011/06-2017) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 51 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| 1. opptak: | 2011 / 5 |
| kilometerstand: | 120.063 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | KNABE511ACT03**** |
| motorkode: | G3LA |
| farge: | groen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 820 kg |
| skader: | schades rondom=20 |