![Hyundai I-20 i20 (BC3) Hatchback 5-drs 1.2 16V (G4LF) [62kW] (08-2020/...)](/cache/picture/693/1773979/839ed70dec5fd77bec06a1d54d98372b~v179291168.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202613510 |
| Merke: | Hyundai |
| Mote modell: | I-20 i20 (BC3) Hatchback 5-drs 1.2 16V (G4LF) [62kW] (08-2020/...) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 62 kW |
| motorstørrelse: | 1197 CC |
| 1. opptak: | 2021 / 11 |
| kilometerstand: | 197.055 KM |
| : | € 6.995 |
| : | € 6.995 |
| : | € 5.845 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | NLHBN51HANZ07**** |
| motorkode: | G4LF |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 988 kg |
| skader: | front schade rechts achter rechts voor |