
| egen identifikasjon: | 32030 |
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Twingo 1.2-16V Automaat Airco Dynamique |
| brensel: | bensin |
| makt: | 56 kW |
| motorstørrelse: | 1149 CC |
| girkassetype: | automaat |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2008 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 30-10-2026 |
| kilometerstand: | 163.538 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 930 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: rechterzijde + achterzijde vervangen: scherm rechts voor deur rechts voor voorruit barst repareren: achterpaneel / vloer richten scherm rechts achter uitdeuken dorpel rechts voorbumper goed monteren |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland