
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | 308 1.2PureTech 96kW GT-Line |
| brensel: | bensin |
| makt: | 96 kW |
| motorstørrelse: | 1199 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| 1. opptak: | 2018 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 31-10-2026 |
| kilometerstand: | 192.654 KM |
| : | € 5.400 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.179 kg |
| skader: | achterscherm deur-achter rechterschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
