
| Merke: | Mercedes |
| Mote modell: | A-klasse 250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited |
| brensel: | hybrid bensin |
| makt: | 118 kW |
| motorstørrelse: | 1332 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2021 / 9 |
| MOT godkjent til og med: | 30-09-2027 |
| kilometerstand: | 136.109 KM |
| : | € 11.700 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.580 kg |
| skader: | bumper koplamp-links motorkap voorschade deur-voor dorpel främre vänstra stänkskärm venstre side skadet wielophanging-links dakairbag-stuk knieairbag-links-stuk stuurairbag-stuk motor-loopt SUBFRAME |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited
