
| egen identifikasjon: | 47311 |
| Merke: | Hyundai |
| Mote modell: | I-30 i30 (FD) Hatchback 1.4 CVVT 16V |
| brensel: | bensin |
| makt: | 80 kW |
| motorstørrelse: | 1396 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2012 / 2 |
| MOT godkjent til og med: | 04-03-2026 |
| kilometerstand: | 207.158 KM |
| : | € 1.250 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.168 kg |
| skader: | Zie fotos Apk afgekeurd op laswerk |
| særegenheter: | compleet-kenteken |