| egen identifikasjon: | 31961 |
| Merke: | Fiat |
| Mote modell: | Coupé 1.8-16V Elek Ramen |
| brensel: | bensin |
| makt: | 96 kW |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 1998 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 12-02-2027 |
| kilometerstand: | 204.019 KM |
| : | € 1.050 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | geel |
| kropp: | coupe |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 1.155 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: achterzijde vervangen: achterklep kofferslot repareren: div delen spuiten achterpaneel richten
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag