
| egen identifikasjon: | 46576 |
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Touran Touran (1T1/T2) MPV 1.4 16V TSI 140 |
| brensel: | bensin |
| makt: | 103 kW |
| motorstørrelse: | 1390 CC |
| girkassetype: | automaat |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2008 / 10 |
| MOT godkjent til og med: | 27-07-2026 |
| kilometerstand: | 307.677 KM |
| : | € 950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.475 kg |
| skader: | Motor slaat niet aan. Zie fotos |
| særegenheter: | compleet-kenteken |