![Peugeot 508 508 SW (8E/8U) Combi 1.6 THP 16V (EP6CDT(5FV)) [115kW] (11-2010/12-20=
18)](/cache/picture/693/1771916/ab3b67ba196c29ade9eabbe60bf6dbaf~v178585537.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202614545 |
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | 508 508 SW (8E/8U) Combi 1.6 THP 16V (EP6CDT(5FV)) [115kW] (11-2010/12-20= 18) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 115 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| 1. opptak: | 2011 / 8 |
| kilometerstand: | 223.350 KM |
| : | € 1.495 |
| : | € 1.495 |
| : | € 1.095 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | VF38E5FV8BL04**** |
| motorkode: | EP6CDT(5FV) |
| farge: | blauw |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.395 kg |
| skader: | glasbreuk motor managment lamp brandt. motor loopt onregelmatig. |